O FIRMIE

Częstochowa, miasto Jasnej Góry, centrów SPA i pięknych kobiet, to miejsce gdzie narodził się Limar.

W pewien bardzo mroźny zimowy dzień przeznaczenie postawiło na jednej drodze trzech wizjonerów, którzy postanowili stworzyć pralnie bazując na włoskim doświadczeniu. Historia zaczęła się w 1999 roku.

Rozpoczynaliśmy pracę jako szwalnia i pralnia. Obecnie pod nazwą „Limar Jeans” tworzymy produkt gotowy we współpracy ze stałymi podwykonawcami.

 

KIM JESTEŚMY I CO ROBIMY?

Tworzymy piękno denimu przy użyciu najowszej technologii, trendów i naszej pasji.

Regularne wizyty na targach i spotkania z naszym partnerem ItacLab sprawiają że jesteśmy „na czasie”. Dzięki włoskim korzeniom mamy niezbędne narzędzia oraz doświadczony zespół po to, by dać wam wspaniały serwis.

Jeśli produkt gotowy jest tym, czym jesteście zainteresowani, na etapie szycia współpracujemy z kontraktorami. Pranie i finishing robimy w domu, mając jakość produktu gotowego pod kontrolą.

Jeśli interesuje Was tylko pranie, możemy uzyskać przeróżne shady denimu, wszystkie możliwe kolory, możemy nałożyć resiny, zrobić wszelkiego rodzaju przetarcia, efekty 3D, linie wąsów jakie tylko możecie sobie wyobrazić. Pamiętając o ochronie środowiska, robimy również prania organiczne, przy użyciu laserów, ozonu.

Jedyną rzeczą jakiej potrzebujemy by sprostać twoim oczekiwaniom to odnośnik na look oraz wszelkiego rodzaju komentarze. Następnie tylko chwila cierpliwość by zobaczyć co możemy stworzyć.

NASI KLIENCI

Zdecydowanie najlepsi!

Więc będziesz czuł się jak w domu!

SPOTKAJMY SIĘ!

Potrafimy słuchać i nie boimy się zadawać pytań, więc będziemy wiedzieć jak potraktować Wasz produkt, w taki sposób by nadać mu charakter i pożądany wygląd. Co więcej mamy doświadczenie w tworzeniu najwyższej jakośći produktów, posiadających dusze i autentyzm, więc będziesz w najlepszych rękach! Zapraszamy Cię do nas bądź pozwól nam odwiedzić siebie.